Zapojte je do sítě

12.07.12

Když rodina vašich prarodičů se shromáždili kolem rádia Philco v 1930 v poslechu Přehlídka Jacka Bennyho nebyli uvedení moc zatížení na dům elektrického systému - rádia a žárovka nebo dvě mohou být jedinými elektrické spotřebiče v dům. Je jedno, je-li dům váš vlastní nebo ho máte jen pronajatý byt, ale teď je tu televize v každé ložnici, dva nebo tři počítače; desítky svítidel a celá kuchyň plná moderních elektrických vymožeností.

Zapojte je do sítě

Tyto spotřebiče se rozrostla - má elektrický systém držet krok?

Každý přípravek nebo zařízení "čerpá" energii z vnějšku ve formě zesilovačů čím více příslušenství, více proud potřebný. Pokud Svítidla potřebujete více zesilovačů, než elektrický systém je pro jmenovité, systém se může přehřát, jiskry, nebo selhání zcela - všichni potenciální riziko požáru.

Každý dům více než 40 let, je pravděpodobný kandidát za to, že zastaralé elektrický systém. Zkontrolujte elektrické panel pro proudové hodnocení - moderní domy vyžadují alespoň 100 amper a mnoho vyžadují mnohem více. Starší domy mohou mít "pojistkové skříňky" pro jmenovité 60amper nebo méně.

Zkontrolujte viditelné zapojení vidět, pokud je vyroben z hliníku, který je rovněž považován za nebezpečí požáru a byla přerušena před několika desítkami let.

Podívejte se kolem domu - jsou tam spousta prodlužovacích šňůr a zásuvných adaptérů? Existují "popáleniny" kolem některých přepínačů a výstupy? Existují pokoje bez jakýchkoliv prodejnách vůbec? Výměna elektrický systém na odstranění bezpečnostních rizik nebo aby byl systém až po současný kódy mohou být velmi nákladný projekt.