Vyhledávání nejlepších řemeslníků

16.08.12

Rekonstrukce je v horní části seznamu, co si přejí majitelé nemovitostí změnit. To je také v souladu s obecnými zástupců celé zemi, což vede zdrojem stížností spotřebitelů. Doporučení od přátel jsou nejlepším místem, kde začít si hledat kvalifikovanou dodavatele pro svou novou montované haly.
 
Vyhledávání nejlepších řemeslníků
 
Ale dříve, než učiníte rozhodnutí, aby tyto výhrady na paměti:

* Jsou jen tak dobrý jako jejich poslední zaměstnání. "Obecné dodavatelé často vyhrát pracovních míst na základě své dobré pověsti," vysvětluje architekt Dennis Wedlick, autor "dobrý dům Hunting: 20 kroků k Your Dream Home. "" Ale okolnosti mohou změnit. Pokud zhotovitel přepne subdodavatelů nebo dělníky, může se snížit kvalita. "Poraďte se se svým tři nejlepší kandidáty k doplnění referencí, a navazují na nejnovější z nich.

* To, co vidíte, je to, co dostanete. Kromě dokončených rekonstrukcí, zkuste navštívit probíhající tiskovou úlohu. Můžete se dozvědět mnoho o dodavatele závazku ke kvalitě a bezpečnosti tím, že vidí pro sebe, jak čisté místo je a jak pečlivě sádrokartony je zavěšena a nahrával.

* Nejlepší z nich jsou stojí za to čekání na. Nejlepší dodavatelé bývají nejrušnější ty. Sestavte si svůj plán kolem GC svých snů, ne obráceně versa.Keep Crew Šťastný

* Občerstvení: Nemáte obstarávat tři čtverce denně, ale alespoň nabídnout termosku kávy nebo chladič s nealkoholickými nápoji a některé občerstvení. Budou si toho vážím.

* Odpovědnost: Posádka nemůže fungovat efektivně, pokud jste v cestě. Ptejte se, ale ne přemoci je se svými TOH-vyučovaných chytrosti. A učit děti a domácí zvířata, jejichž význam UCHOVÁVAT MIMO.

* Respektovat: Say Good Morning, dobrou noc, a dobré zaměstnání, i když to vhodné. A, prosím: Neptejte se, jestli už setkali žádné Zoufalé manželky v poslední době. Tyto přístroje mohou být top-of-the-line, dokončí nejdražší kolem, ale pokud prostor nefunguje, je to peníze, se zbrusu nový V-Sink-nového.