Olejový kompresor

01.02.13

Tam jsou všechny druhy důvodů, které byste mohli potřebovat olejový kompresor. Vzduchové olejové kompresory mohou být použity na drobné základě, jako pro nafukování kol pneumatik, nebo mohou být použity pro velké účely, stejně jako pro poskytování napájecí zdroj k vašemu strojů a strojů obchod. Tyto rozsáhlé použití vzduchového kompresoru, budete pravděpodobně potřebovat využít oleje do kompresoru vzduchu, že mnoho lidí v průmyslovém použití pro jejich olejové kompresory. Použití vzduchu kompresorový olej nejen zvýší účinnost vzduchového kompresoru používán, ale také prodloužení životnosti vzduchového kompresoru, který používáte.

Olejový kompresor

Účel Air oleje do kompresoru

Mnoho lidí si neuvědomuje hodnotu, která kompresor olej může mít na vzduchového kompresoru sám, ale existuje mnoho výhod, které člověk může mít pomocí oleje ve svém kompresoru. Za prvé, hlavním účelem vzduchu oleje do kompresoru je pro mazání. Pokud je olejový kompresor přidávaný do systému kompresoru, olej úkolem je použít proti stříkající mazání techniku, která bude mazat ložiska a válce na stroji. Jinými slovy, je olejová lázeň vzhledem ke kompresoru tak, že působí účinněji než jednoduchý kompresor by fungovat.

Jaký typ Air kompresorového oleje používat

I když kompresor olej může být záhadou pro mnoho lidí, olej, který se používá pro vzduchové kompresory je v podstatě nic jiného než běžné motorové oleje, i když mnoho lidí tvrdí, že tam je rozdíl. Nicméně, i když, existuje několik různých typů kompresorů olejů vzduchu, které lze zakoupit. Syntetické oleje lze zakoupit, pokud chcete, aby se zvýšenou výkonnost, ale pravidelná kompresor olej obsahuje 20W/ISO68 kompresoru čerpadla oleje, stejně jako 30W/ISO100 kompresoru olej. Tyto dva oleje jsou mezi nejčastěji používá pro vzduchové kompresory. Všichni ve všech, i když, pomocí olejových kompresorů ve vašem systému je dobrý nápad nejen lepší vzduchový kompresor, ale také pro zvýšení pracovní kapacity, která Vaše klimatizační kompresor vystupovat!