Jak odhalit skryté problémy ve starších domech

11.02.13

Starý dům může skrývat značné množství množství skrytých nedostatků a při jeho rekonstrukci hrozí ekologická havárie. Následná dekontaminace se může značně prodražit. Domu si všiml problém, když se přední dveře začal se držet, a nezaměnitelný usídlení podlaze pod dveřmi se brzy následovala.
 
Zhotovitel a předpokládal jsem, že voda způsobila základ usadit, což vede k poklesu podlahové systému - poměrně častým problémem u starších domech, které je někdy snadno stabilizovaná a opravit.
 
Jak odhalit skryté problémy ve starších domech
 
V tomto domě, ale problém vypadala mnohem hůř.Velká část kapely desky - pás řeziva, které obklopuje podlahový systém - byl kompletně shnilo.
 
Měli bychom očekávat nějakou škodu na kapely, protože jsme si byli jisti, že voda (příčina hnijící) byl viník v základové usazování.
 
Ale tady základem vypadala neporušená. Bylo to kapela sama, že se zhroutila, což způsobuje podlahový systém k poklesu několik centimetrů. Ještě horší je, škoda rozšířila i do podlahové nosníky.
 
Fuj. Který z nás se bude dát majitel domu na špatné zprávy - její menší sedimentace problém v domě ona nedávno koupila rychle stal velmi drahé významné opravy?
 

Není půvabně stárne

 
Problémy ve starších domech jsou často dobře skryty. Více často než ne, vážné poškození nevykazuje žádné příznaky až škoda je významný a drahé.
 
Tam jsou stopy, ale i vyškolení oči, je někdy obtížné říct, běžné opotřebení od příznaků závažnými problémy.
 
Většina starých domů problémy, nicméně, mají předvídatelné příčiny, a pokud víte, kde hledat, můžete najít náznaky, které by mohly vést k objevování skrytého poškození.
 
Najít problémy včas a můžete být schopni opravit poměrně snadno, nebo udržet si od nákupu do nečekaných nákladné opravy.