Je "cash for key" dobrý nápad pro nájemce?

22.08.13

Pro nájemníky, může vzestup v realitním trhu nemusí být nutně dobrá věc. Investoři mohou být rychlejší vrhnout a koupit mlátí vlastnosti v některých oblastech, ale mnoho z nich stejně rychle požadovat, aby nájemce dostal z pronajatého bytu ven.

Investoři chtějí, aby opravil budovu. Chtějí prodat budovu. Banky, z nějakého důvodu, že majetek musí být prázdný, aby přilákat zákazníky. S nesplácené hypotéky tikají, rychlost je esence.

Otřeseni nájemce, kteří mohou mít měsíce zbývá na jeho nájmu, sotva má čas přijít na vzduchu, než banky nebo realitní agent - nebo to, co v těchto dnech, se nazývá "vystěhování agent" - přijde s nároky štědrý nabídka: rychleji necháte, tím více zaplatím ti.

Je

Praxe je často nazýván "cash na klíče," ale je to daleko od formálního programu. Naopak, to je bez pravidel a finančních pokynů.

(Nájemníci:?. Jste museli udělat těžká rozhodnutí k zaplacení nájemného Prosím, řekněte nám své příběhy prostřednictvím e-mailu msnrealestate@live.com)

V prvním čtvrtletí, domy v uzavření představovaly 26% všech domů prodeje celostátní, podle RealtyTrac, real-estate dat firmy. Podle odhadů, nájemníci zaujímají 40% všech obytných uzavření trhu nemovitostí. Takže za hotovost klíče praxe může být malá hra.