Jak můžete nakládat s bytem jako majitel?

23.08.13

Reality levně: Trh obecně favorizuje velkostatkáře, ale nájemce může snížit náklady prostřednictvím kreativního vyjednávání a inteligentní rozpočtování. Pokud máte pronajatý byt, pravděpodobně víte, že na trhu je to teď dost těsný. Méně vlastnosti jsou k dispozici, a některé zvláště tvrdé trhy zaznamenaly příval zneužívání ze strany bezohledných majitelů domů a makléřů. Ale stále můžete ušetřit na pronájmu a dalších měsíčních nákladů na bydlení tím, že vyjednává s pronajímatelem a kterou se provádějí některá common-sense úsporná taktiku.

V této splátce "Real Estate na levné," budeme soustředit na záchranu jako nájemce, pak se podívejte na to, zda konec vesmíru raketoplánu programu bude mít vliv na trh s bydlením do slunné Cocoa Beach na Floridě

Mít dobrý důvod pro slevu

Tam jsou dobrosrdečný hospodáři tam, ale pronájem je obchod, takže nečekejte přestávku na nájem jen proto, že se ptáš.

Jak můžete nakládat s bytem jako majitel?

"Poradil bych nájemníky nedat vzlykat příběhy a řekněte nám, jak můžeme pomoci," říká Ryan Pyle, Toledo, Ohio, pronajímatel. "Je třeba, aby nabídnout nějaký hodnoty výměnou za slevu."

Zde jsou čtyři důvody, pronajímatel může zvážit, že vám slevu:

1. Přístroj je cena vyšší než srovnatelné ty v okolí.

V pronájmu-poradenství sloupci červencových, Karen Aho napsal, že nájemce by se měli seznámit s pronajímatelem hospodářské soutěže pomocí stránky, jako Craigslist, HotPads a Cazoodle. Při pohledu na srovnatelných místech Získáte představu, zda je váš přístroj cenově správně.

Zde je na jiném místě, můžete použít: Rentometer.com. Vstupní byt nájemné, adresa a velikost, a Rentometer vám řekne, kde spadá do rozmezí cen bytů v bezprostředním okolí. ApartmentRatings.com má také "Co sousedé placené" nástroj, který vám ukáže, průměr hlášeny nájemné pro jedno-a dvou-ložnicových apartmánů v metropolitní statistické oblasti od roku 2000.

2. Jsem vynikající nájemce a bude vždy platit nájem včas.

Máte-li téměř dokonalou úvěr a neposkvrněný pronájem historii, nebojte se chlubit o tom. Pronajímatelé mají více možností než kdy jindy při výběru nájemce, a nájemce s dobrou úvěrovou bude vyčnívat z davu.

Mnoho pronajímatelů závisí na nájemné platit měsíční hypotéku nebo jejich vlastní účty, tak na hraní Nájemné je důležité. Pokud váš pronajímatel je nastaven na to, můžete si vzít věci o krok dále a mají nájemné automaticky odečtena z vašeho bankovního účtu každý měsíc. Jim Olenbush, Austin, Texas, pronajímatel, říká, že on dává 5% snížení sazby pro nájemce, kteří používají automatické měsíční převody platit nájem.