Ubytování v Chrovatsku

25.06.14

Je-li Chorvatsko zemí, kde i Vy chcete strávit svou letní dovolenou, můžete si s důvěrou vybrat zájezd od specialisty na tuto zemi, tedy přímo od cestovní kanceláře Adrialand.cz. Ta na základě dlouholetých zkušeností nabízí nespočetné množství variant zájezdů, tudíž si sami můžete říct, která z aktuálních možností je pro vás nejlákavější, a podle toho si vybrat.

Dovolená v apartmánu 2014 je jednou z nejlepších variant pro ty z vás, kdo chtějí vsadit na jistotu a užít si dovolenou zcela dle vlastního gusta! Velkou výhodou apartmánového ubytování je naprostá volnost a přitom zázemí domova, kde si můžete jak odpočinout, tak třeba uvařit dobrou večeři.

Vybírat můžete z nejrušnějších oblastí, které pulzují nočním životem, a kde se určitě nebudete nudit. Mezi taková místa zaručeně patří letovisko Novalja na ostrově Pag, kde najdete vyhlášenou pláž Zrće přezdívanou chorvatská Ibizza. Dalším takovým místem je makarské letovisko Baška Voda, jehož promenáda se v létě nikdy nezastaví. Apartmánové ubytování můžete využít jak v soukromí u ověřených domácích, tak v různých vilkách a rezidencích, kde si můžete dopřát veškerý komfort.

Opačným pólem pulzujících letovisek jsou zákoutí rajského klidu, jaká nenajde nikde jinde, než na opuštěném majáku tyčícím se na útesu. Ano, i takové ubytování u moře najdete v nabídce cestovní kanceláře Adrialand! Apartmán přímo v majáku najdete na ostrovech – Murter, Dugi Otok, Umag, i na pevnině – Rovinj, Pakoštane. Zážitek z pobytu na majáku si nesmíte nechat ujít!

A proč vybrat svou dovolenou právě u cestovní kanceláře Adrialand.cz? Je to jednoduché. Pro celou rodinu máte právě zde možnost sehnat dovolenou za velmi nízkou cenu!