japanese cottoncandyvape.
Pronájem bytů | Katalog Raz Dva

Pronájem bytů

Dovolená v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku

25.06.14

V Chorvatsku zažijete jedinečnou jižanskou atmosféru a na jadranském pobřeží na vás mimo to čeká průzračné moře a úchvatné přírodní subtropické parky! Takovým krásám lze jen těžko odolat.

Apartmány ke krátkodobému pronájmu - pohodlné řešení Vašich potřeb

30.01.14

Praha byla vždy jedním z nejlukrativnějších prázdninových destinací cestovatelů po celém světě. Ztělesněním bohatou kulturou a ještě dráždivý hospůdky, aby město stojí stranou od ostatních. Turisté z celého světa najdete město zábavné a sletí, aby se napil opojných prázdnin. Pokud jste na dovolené na pár týdnů, krátkodobý pronájem bytu Praha je možná tou nejlepší volbou pro vás. Základem rodinných domů, administrativních budov i průmyslových staveb je konstrukční beton.

Pokud váš pronajímatel čelí krachu, zachovejte klid

Pokud váš pronajímatel čelí krachu, zachovejte klid

30.11.13

Právě jste se dozvěděli, že pronajímatel vašeho bytu je před krachem? Nepanikařte. I když se kupující snaží postrčit vás, zákon chrání právo na pobyt. Zjistěte, jaké zákony pronájmu platí ve vaší oblasti.

Jak můžete nakládat s bytem jako majitel?

Jak můžete nakládat s bytem jako majitel?

23.08.13

Reality levně: Trh obecně favorizuje velkostatkáře, ale nájemce může snížit náklady prostřednictvím kreativního vyjednávání a inteligentní rozpočtování. Pokud máte pronajatý byt, pravděpodobně víte, že na trhu je to teď dost těsný. Méně vlastnosti jsou k dispozici, a některé zvláště tvrdé trhy zaznamenaly příval zneužívání ze strany bezohledných majitelů domů a makléřů. Ale stále můžete ušetřit na pronájmu a dalších měsíčních nákladů na bydlení tím, že vyjednává s pronajímatelem a kterou se provádějí některá common-sense úsporná taktiku.

Je "cash for key" dobrý nápad pro nájemce?

Je

22.08.13

Pro nájemníky, může vzestup v realitním trhu nemusí být nutně dobrá věc. Investoři mohou být rychlejší vrhnout a koupit mlátí vlastnosti v některých oblastech, ale mnoho z nich stejně rychle požadovat, aby nájemce dostal z pronajatého bytu ven.

Jsou nájemníci skutečně oběti?

Jsou nájemníci skutečně oběti?

19.07.13

Pronájem Upozornění: Při hypoteční krize hit, všechny oči se upíraly na majitele domů. Ale nájemníci, kteří se neúčastnili z rizikových úvěrů, musel zaplatit cenu za pošetilosti ostatních. Odkaz je nepopiratelný: Jeden z důvodů, proč je pronájem bytu tak zatraceně drahý teď je, že majitelé domů dostal nad hlavu už v roce boomu dnech.