Interiér ložnice

20.12.13

Ložnice je útočištěm, kde si můžete dopřát ve snech, které formují svůj život. Je to místo, kde jste sami bez zábran a starostí. Po dlouhém dni v práci, budete toužit uvelebit v nejvíce osobním prostoru vašeho domu - vaši ložnici. To vše dělá z navrhování ložnic náročnou práci pro interiérové designéry, kteří musí řešit například zakomponování vestavěných skříní. V ložnici je odrazem vašeho životního stylu, vaše touhy, vaše aspirace a vaše tvůrčí vyjádření. A spolu s plněním všech těchto základů, ložnice také symbolizuje pohodlí na konci dne by to bylo místo, kam by se těšit, až omladit na další den hardships.

Existuje řada možností pro návrh interiéru ložnice, ale je velmi důležité vzít na vědomí vaše osobní rozhodnutí a prioritách, než se podíváte na všechny designové nápady. Kromě tohoto prostoru základního a skutečného provedení, vzít na vědomí různé požadavky a funkce, které jsou nezbytnou součástí vaší ložnice. Ložnice by měla být čistá a modernizována pro atraktivní a klidné vzhled.

Interiér ložnice

Vybral si oblíbenou barvu do Vaší ložnice

To je místnost, kde byste pravděpodobně trávit většinu svého času uvolněné. Šaty ji v barvách, které mají uklidňující účinek na vaše nálady a osobnosti. Samozřejmě, volba barvy bude záviset na vašem věku, fáze životního cyklu v, povolání, kultura a mnoha dalších faktorech. Ale ujistěte se, že obklopit se v barvách, které vyhovují vaší osobnosti nejvíce. Jemné barvy vám pomohou oživit svou energii a zmírnit stres. Bohaté tóny mohou zvýšit auru místnosti. Snažte se vybrat tmavé nebo ostré barvy pro ložnice.

Nábytek pro Vaši ložnici

Přestože postel je nejdůležitější kus nábytku v místnosti, ujistěte se, že zdobí ji s kombinací funkčních a esteticky kusy k dokončení vypadat. Budete potřebovat skříně, stolky, toaletní zrcadlo, čela atd. Ale ne přecpat prostor. Začněte s půdorysem a plánovat své kousky dle velikosti místnosti. Příslušenství by mělo být pro vylepšení prostředí a nevystupuje jako překážku, když se pohybujete v osobním útočištěm.

Vyberte si tu správnou strop

Když ležíte na posteli, jste si možná hledět na strop docela několikrát. Můžete si vybrat mezi podhledem a jednoduchý v závislosti na výšce místnosti. Krásně zdobený strop s tlumenými světly vám může pomoci uklidnit vaše smysly a nastavit náladu na noc. Nepřehlédněte strop při navrhování vaší ložnici.

Požadavky na skladování

Podívejte se na možnosti skladování v ložnici na sebe věci z vaší cestě, když se pohybujete. Moderní postele mají vestavěné úložiště pro vaše přistýlky podezdívek a jiných požadavků. Ujistěte se, že máte další skříňky a šuplíky přidat věci, které byste mohli potřebovat v místnosti. Ale pamatujte si to kazit vzhled místnosti a uložit všechny nežádoucí věci z dohledu.

Podlahové koberce

Koberce, aby místnost opticky sofistikované a stěny na stěnu koberec dává místnosti pocit largeness spíše než koberce roztroušených v okolí. Nicméně indické klimatické podmínky, aby bylo obtížné udržet koberce, pokud je místnost je klimatizovaná. Můžete jít na dřevěné nebo laminátové podlahy, stejně, jako jsou bezproblémové a může uspokojit vaše kreativní duši taky.

Osvětlení a příslušenství

Můžete se rozhodnout pro dekorativní svítidel přidat dramatický dopad na pokoj, ale buďte opatrní, když jste si vybrali světla, jak jste se myslet na funkčnost, stejně jako aura v místnosti. Můžete začít s hlavními světly (Tube světla a žárovky) a pak se rozhodnout, na dekorativní osvětlení k dokončení vypadat. Hoď v nádherné polštáře, pokrývky, deky a koberečky dle vaší chuti a pohodlí a přidat osobní dotek na dokonale zařízený pokoj.