Trezory - zabezpečte si vaše cennosti

20.02.13

Pravděpodobně jste viděli ve filmech a vědí, že jsou ztělesněním banky skladování a bezpečnosti. Nicméně, bezpečnostní trezory jsou také najít svou cestu do domovů a jiných podniků. Tam jsou také různé společnosti, které nabízejí off-site úschovny zavazadel na cennosti dokumentů a elektronických médií. Jsou jemně crafted ze speciální směsi vlastnických agentů a betonu, vyztužené ocelovými pruty. Tento mistr ve světě trezorů nabízí maximální ochranu proti krádeži, požáru a přírodní katastrofy.

Trezory - zabezpečte si vaše cennosti

Kde se používají

Industries, které používají bezpečnostní klenby patří banky, kasina, muzea a klenotníků. Oni jsou také použiti v oblasti informačních technologií pro ukládání elektronických médií, jako jsou disky, magnetické pásky zálohování a výpočetní techniky. Tyto klenby jsou především udržovat požadovanou teplotu pro snížení úrovně vlhkosti, což by mohlo způsobit poškození média. To je také důležité s články, které mohou být uloženy v muzeích, jako jsou obrazy a historických artefaktů.

Navrženo dnes s dveřmi z leštěné nerezové oceli a koordinační provozní kola, bezpečnostní trezory jsou do soukromé domů. Stále více a více lidí dnes zjišťují, že je nutné ukládat velké množství elektronických dat, dokumentace a cennosti v jejich domovech. Nechtějí se spoléhat na externí zdroje, nebo se jednoduše chcete je navíc vybaven at-home bezpečnosti. Kromě toho, mnoho domů dnes také slouží jako kanceláře, jako větší počet odborníků se stávají svým vlastním šéfem.

Pohled dovnitř

Dnešní bezpečnostní trezory jsou navrženy s určitými zárukami v mysli. Nabízejí větrání v případě někdo dostane omylem uvězněn uvnitř. Ventilační systém umožňuje vzduch z venku do trezoru. Tam jsou také sloty řez do dveří tak, aby ti, na vnější straně můžete předat položky na osobu uvnitř.

Dveře trezoru se skládá z betonu a doplňkových směsi s ocelovými výztuhami. K dispozici je vertikální zamykání bar pro zvýšení bezpečnosti na dual-kombinace nebo elektronické mechanismu uzamknutí klávesnice. Často jsou vybaveny časovým uvolnění tak, aby mohly být přístupné po nastavené doby po posledním záznamu.

Často klenby dveře jsou nakupovány být instalovány přímo do sádrokartonu v kancelářích nebo v maloobchodních organizací. Dveře nabízí úroveň zabezpečení potřebné pro které konkrétní obchodní a zesílené stěny nejsou nutné. Tyto dveře jsou vyrobeny z betonu s ocelovými výztuhami, tak, jak jsou vyrobeny kdy bytová plné bezpečnostní trezor.

Bezpečnostní trezory jsou k dispozici v mnoha velikostech a ochranu úrovní, v závislosti na potřebách jednotlivce nebo firmy. Oni jsou obecně na zakázku pro banky a jsou první věc, kterou nainstalovány během výstavby. Bezpečnostní trezory jsou zcela novou úroveň ochrany proti krádeži, požáru a přírodní katastrofy pro podniky a majitelé domů podobně.