Jak dostat internet do každé místnosti

05.09.14

Internet je nyní všudypřítomná (někteří lidé dokonce říkají, je to nezbytná) součást moderního pronájem bytu Praha či vlastního bytu a domu. Nejen, že počítače, telefony, tablety a používat internet, ale chytré televizory proud obrovské množství obsahu z webu. Můžete už nyní těšit na inteligentní lednice s vlastním dotykovým displejem a připojením na internet! Vážně - si můžete stáhnout MP3, zkontrolujte svůj e-mail, a organizovat vaše fotoalba pomocí internetového lednici. Dejte mu čas a budeme všichni houpací inteligentní toalety.Poselství je jasné: Internet je zde k pobytu, a lepší přístup všech našich domovů (a dokonce i v našich autech) je pokračující trend.
 
Jak dostat internet do každé místnosti

Wifi je nejběžnější a přímočaré řešení pro získání internetu celou vaší domu.Jeden router vysílá bezdrátový signál, který prochází zdí, podlah, stropů a jiných překážek.

Samozřejmě, wifi má své vlastní stinné stránky a omezení.Nesprávně zajištěné síť opustí vaše internetové otevřené hanebné jednotlivci, kteří mohou být v rozporu vaše soukromí. Také, bezdrátový přístup zatím není tak robustní jako kabelové připojení pro použití s on-line hry, kde jakémukoli přerušení toku dat může znamenat zkázu a beznaděj. Wifi také nebude vždy proniknout tlusté zdi, a to zejména v případě, že zeď není standardní stud-a-sádrokartony stavební nebo existuje několik zdí mezi routerem a zařízením se snaží využít jeho signál.

Z těchto důvodů a další, možná byste raději skutečné kabel pro poskytování internetových služeb, aby vaše ložnice, kancelář, a dalších prostor ve vaší domácnosti. Máte možnost kromě jednoduché wifi sítě pro získání internet do každé místnosti.