Katalog Raz Dva

Vyhledávání nejlepších řemeslníků

Vyhledávání nejlepších řemeslníků

16.08.12

>Rekonstrukce je v horní části seznamu, co si přejí majitelé nemovitostí změnit. To je také v souladu s obecnými zástupců celé zemi, což vede zdrojem stížností spotřebitelů. Doporučení od přátel jsou nejlepším místem, kde začít si hledat kvalifikovanou dodavatele pro svou novou montované haly.

Plánování kuchyňské linky

Plánování kuchyňské linky

15.08.12

Zkušený designér vám může ušetřit čas a peníze při plánování nové kuchyně. Kuchyňští plánovači znají všechny triky: jak maximalizovat skladování, inteligentní substituce pro high-end materiálů, dokonce i ty nejlepší místní dodavatelé pro práci. Ale nejprve, oni potřebují pár věcí od vás.

Získání co nejvíce z rekonstrukce kuchyně

Získání co nejvíce z rekonstrukce kuchyně

18.07.12

Slyšeli jste ten spoustu strašidelných historek o reknostrukci kuchyně? Nebo nalil-on-site betonu deska, která popraskané tři měsíce po instalaci v nové kuchyni? Nebo to možná bylo dodavatel, který byl platí předem, rychle přeskočil město, a byl nikdy slyšen od znovu.

Zapojte je do sítě

Zapojte je do sítě

12.07.12

Když rodina vašich prarodičů se shromáždili kolem rádia Philco v 1930 v poslechu Přehlídka Jacka Bennyho nebyli uvedení moc zatížení na dům elektrického systému - rádia a žárovka nebo dvě mohou být jedinými elektrické spotřebiče v dům. Je jedno, je-li dům váš vlastní nebo ho máte jen pronajatý byt, ale teď je tu televize v každé ložnici, dva nebo tři počítače; desítky svítidel a celá kuchyň plná moderních elektrických vymožeností.